Hakkımızda


 

                1978 Yılında ticari hayata adım atan LİDEROĞLU KONVEYÖR BANT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. gecen süre içerisinde kendini sürekli  yenilemiş ve ürün yelpazesini genişletmiştir.Alanında uzman bi kodro ile titiz çalışmalar sonucunda  sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutan LİDEROĞLU KONVEYÖR BANT  SAN.TİC.LTD.ŞTİ genelinde şatış ve pazarlamasıyla kalmayıp daimi memnuniyetiniz için satış sonrası verdiği  hizmet ve destekle adından söz ettirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

 
                Avrupa standartlarının üzerinde üretim  yapan LİDEROĞLU KONVEYÖR BANT SAN.TİC.LTD.ŞTİ .Yurtdışı talepleriyle de kalitesinden söz ettirmektedir.
 
                Sürekli gelişme ve başarıyı hedefleyen bir takım ruhu ile sektörde gelişen teknoloji paralelinde kaliteli ve kusursuz bir hizmet anlayışını ilke edinen LİDEROĞLU KONVEYÖR BANT SAN.TİC.LTD.ŞTİ müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşlerle kısa bir zamanda performansını artırarak ülke capında bir marka olmuştur.
 
                Temel  prensibi  müşteri memnuniyeti olan   LİDEROĞLU KONVEYÖR BANT SAN.TİC.LTD.ŞTİ emeğini ve alın terini doğru sonuçlara ulaştırmak için sürekli çalışarak sektörün tüm sorunlarına çözümler getirmeye çalışmaktadır.
 
                Profesyonel bir ekiple yerinde montaj ve ekleme çalısması yapan LİDEROĞLU KONVEYÖR BANT SAN.TİC.LTD.ŞTİ aynı zamanda DERBY KONVEYÖR BANT A.Ş.  İç Anadolu Bölge bayii fabrika satış merkezi görevinide üstlenmiştir.
 
                Çagın gereksinimi olan teknolojik gelişmeleri  takip eden LİDEROĞLU KONVEYÖR BANT SAN.TİC.LTD.ŞTİ dün olduğu gibi yarıda hep en iyisi olmak için çalışmalarına sürekli olarak devam edecektir
 
                                                                                               SAYGILARIMIZLA
 
                                            LİDEROĞLU KONVEYÖR BANT SAN.TİC.LTD.ŞTİ